Orange Światłowód

Internet Światłowodowy:


✓ Stabilne łącze 600Mb/s

✓ Xbox One S 500GB + Fifa17

✓ Canal Plus i HBO w prezencie

✓ Telefon w abonamencie za darmo

✓ Wypełnij Formularz TERAZ



TELEWIZJA ŚWIATŁOWODOWA


Telewizja jest medium, z którego korzysta większość osób. Coraz więcej osób ma do niej dostęp, a oglądalność popularnych programów ciągle rośnie. Jednak sposób, w jaki oglądamy telewizję różni się od tego, jak to wyglądało jeszcze kilka lat temu.

Telewizja teraz a dawniej



Dawniej telewizja była głównym źródłem informacji dla wielu osób. To z telewizji można było dowiedzieć się o najważniejszych wydarzeniach z Polski oraz ze świata. Obecnie sytuacja wygląda inaczej, a wszystko za sprawą internetu. W wielu aspektach przejął on rolę telewizji, co jednak nie sprawiło, że straciła ona na znaczeniu. Po prostu zmieniła ona swoje przeznaczenie. Obecnie telewizja służy przede wszystkim rozrywce. Większość dostawców telewizji oferuje usługi typu “telewizja na życzenie”, dzięki którym można oglądać wybrane programy oraz filmy, korzystając z połączenia z internetem.

Nowoczesna telewizja wiąże się z koniecznością szybkiego i sprawnego przesyłania wiadomości. Nowe telewizory mają duże ekrany i wymagają dużej przepustowości danych, aby wszystkie piksele idealnie współpracowały. Szybkość i niezawodność przekazu danych jest niezwykle ważna!

Sposoby przesyłu telewizji


Sposobów na przesyłanie sygnału telewizyjnego jest kilka.

Najpopularniejsze z nich to:
- telewizja kablowa
- telewizja satelitarna
- telewizja naziemna.


Telewizja kablowa, najczęściej nazywana jest kablówką, opiera się na sieci telekomunikacyjnej, która realizowana jest za pomocą techniki HFC (hybrid fibre-coaxial). Wykorzystuje one pasmo od 50 do 900 MHz, a każdy program zajmuje szerokość pasma o wartości 8 MHz. Kabel koncentryczny telewizji kablowej pozwala przesyłać do 94 kanałów.

Telewizja satelitarna do przesyłania danych wykorzystuje transportery, które umieszczone są na sztucznych satelitach okrążających Ziemię. Sygnał może być przesyłany tylko przy użyciu jednego nadajnika i swoim zasięgiem dosięgać do nawet najdalszych zakątków świata. Ten sposób przesyłu jest wykorzystywany wszędzie tam, gdzie stosowanie nadajników naziemnych nie jest możliwe, lub byłoby bardzo utrudnione. Do odbioru tej telewizji użytkownik potrzebuje anteny satelitarnej oraz specjalnego odbiornika satelitarnego. Wcześniej transportery wykorzystywały dane analogowe, obecnie prawie tylko wyłącznie cyfrowe.

Telewizja naziemna rozprowadzana jest przez sieć nadajników naziemnych, które przezyłają sygnał jeden do drugiego. Telewizja światłowodowa Telewizja jest medium, z którego korzysta większość osób. Coraz więcej osób ma do niej dostęp, a oglądalność popularnych programów ciągle rośnie. Jednak sposób, w jaki oglądamy telewizję różni się od tego, jak to wyglądało jeszcze kilka lat temu.

Internet na miarę XXI wieku
Trzy NAJWIĘKSZE zalety ŚWIATŁOWODU!


internet światłowodowy prędkość

Najszybsze Łącze w Polsce

Od 100 do 600 Mb/s... Błyskawicznie, bez przerw i zacinania. Światłowód gwarantuje stałą, zawrotną szybkość bez względu na ilość podłączonych urządzeń
instalacja internet światłowodowy

Darmowy Instalacja

Prosta i łatwa instalacja, która nic nie kosztuje. Monterzy zainstalują światłowód bez rozkuwania ścian i bałaganu... Instalacja jest darmowa, podobnie jak modem i utrzymanie!
telewizja światłowodowa

Telewizja Światłowodowa

ŚWIATŁOWÓD ZAMIAST KABLÓWKI: Bogata oferta, czyli conajmniej 91 kanałów plus 25 HD + dekoder z nagrywarką HD i usługa TV na życzenie
internet światłowodowy telefon

Nielimitowane Rozmowy

Telefon Domowy: Rozmowy stacjonarne krajowe i międzynarodowe NIELIMITOWANE + aplikacja mobilna VoIP
internet światłowodowy vod

Wypożyczalnia Filmów Orange TV

Nowy Wymiar Rozrywki! Domowa wypożyczalnia filmów na życzenie - możesz oglądać o dowolnej porze bez wychodzenia z domu

Mapa Zasięgu Orange Światłowód

 

Światłowód
Internet
Telewizja
Telefon domowy


Światłowód 300 Mb/s + Telewizja (rok za 0 zł + 91 kanałów w tym 25 HD) + Telefon domowy (nielimitowane rozmowy stacjonarne krajowe i międzynarodowe)


Zamów Teraz

Orange Światłowód

69 zł/mc

Światłowód 100 Mb/s


przez pierwsze 12 miesięcy przy umowie na 24 miesiące

Orange Światłowód

79 zł/mc

Światłowód 300 Mb/s


przez pierwsze 12 miesięcy przy umowie na 24 miesiące

Orange Światłowód

109 zł/mc

Światłowód 600 Mb/s


przez pierwsze 12 miesięcy przy umowie na 24 miesiące

ŚWIATŁOWÓD + TV + MODEM + INSTALACJA = 0 ZŁ !

internet światłowodowy 234.fw